آموزش علم ان ال پی

افراد موفق چگونه موفقیت، ثروت و جذابیت را جذب می کنند؟

آیا میتوان بطور رایگان و راحت از آنها الگوبرداری کرد و به نتایج مشابهی دست یافت؟

پاسخ سئوال شما در علم برنامه ریزی عصبی کلامی یا ان ال پی NLP نهفته است.

این دانش به شما کمک می کند تا بتوانید استراتژی افراد موفق را بررسی کنید و باتوجه به استعدادها و توانایی خود به نتایجی مشابه دست یابید.

امروزه روش های مختلفی مانند تحلیل رفتار متقابل و ان ال پی (NLP) به انسانها کمک می کنند تا از منابع و توانایی های درونی خود به بهترین نحو استفاده کنند.

در ادامه به مشخصات علم موفقیت خواهیم پرداخت.

NLP چیست؟

روشی که برای کسب موفقیت بسیار مورد توجه است، روش NLP یا برنامه ریزی عصبی کلامی است.

امروزه افراد موفق از آموزش ان ال پی در جهت موفقیت خود استفاده می کنند. متد ان ال پی از سال ۱۹۷۲ با هدف الگوبرداری از روش انسان های موفق به دنیا معرفی شده است.

اگر بخواهیم تعریف ساده ای از این دانش داشته باشیم، باید بگوییم ان ال پی یعنی برنامه ریزی مجدد ذهن.

شاید گاهی برای شما پیش آمده باشد که بخواهید صبح زود بیدار شوید ولی از تلفن و زنگ موبایل استفاده نکنید. در این حال اگر تصور کنید در چه ساعتی می خواهید بیدار شوید، خواهید دید همین اتفاق رخ خواهد داد زیرا مشخصا به ذهن گفته اید که چه خواسته ای از آن دارید.

قوانین موفقیت در ان ال پی (NLP)

۱- اگر کسی میتواند به موفقیت برسد، شما هم میتوانید.

اگر مخالف این نظریه ان ال پی هستید باید هم اکنون بدنبال کشف آتش باشید. پس طبق اصول این علم می بینیید که در طول تاریخ انسانها از استراتژی افراد موفق استفاده کرده اند و توانسته اند آن فرآیند را با روش خود اجرا کنند.

شما در زمینه شغلی و تحصیلی خود چه افراد موفق را سراغ دارید؟ از امروز به بررسی رفتار آنها بپردازید و برای آن الگویی رسیم کنید تا بتوانید او را مدلسازی کنید. مدلسازی افراد موفق یکی از علوم جدید در دنیا است.

۲- شکست وجود ندارد، فقط نتایج فرق می کند

این پیش فرض ان ال پی تمام بهانه ها را از ما می گیرد و به ما یادآور میشود باید اگر در روشی نتیجه نگرفتیم، نا امید نشویم و به راههای دیگر بپردازیم.

در تحقیقی که در سال ۲۰۱۱ در دپارتمان ذهن دانشگاه هاروارد انجام گرفت، مشخص شد افرادی که در حال فروش بیمه عمر هستند و از مشتریان جواب نه میشنوند اما محیط و نحوه ارائه را تغییر میدهند، ۳۳ درصد موفق تر از همکاران خود هستند.

در واقع آنان بر روی یک روش غلط اصرار نمی کنند و به سرعت استراتژی خود را تغییر می دهند.

NLP یا برنامه ریزی عصبی کلامی

در اینجا تمرینی برای موفقیت شما در نظر گرفته ایم. میتوانید به نحوه کارها در چند سال گذشته که به صورت عادت در شما شکل گرفته است رجوع کنید. 

کدامیک از آنها اشتباه هستند؟ آیا میتوانید روش خود را تغییر دهید؟

زیرا شعار ان ال پی این است:

تکرار کارهای قبلی مساویست با نتایج قبلی و انجام کارهای جدید مساویست با نتایج جدید

 منبع:  آموزش رایگان ان ال پی

 

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *