گروه فناوری اطلاعات فراکارانت

گروه شرکت های فناوری اطلاعات فراکارانت

طراحی سایت فراکارانت

گروه فراکارانت با نام کامل شرکت مهندسین فراکارانت در سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را بصورت تخصصی در زمینه فناوری اطلاعات آغاز نمود. گروه فراکارانت با هدف ارائه خدمات منحصر بفرد در ارتباط کاربران با اینترنت، محصولاتی از قبیل کارت های اینترنت ، کارت های تلفن فرافون، کارت های اینترفون دو منظوره را برای اولین بار در ایران به بازار عرضه نمود و  در سال ۱۳۷۸بدلیل نیاز کاربران خاص اولین مرکز تخصصی طراحی سایت را ایجاد نمود.

در راستای ارائه خدمات تخصصی IT پس از آن فراکارانت اقدام به راه اندازی خدمات دیتاسنتر ایران و دیتاسنتر کانادا، همچنین تولید نرم افزار های تحت وب و پورتال سازمانی نمود.

از همان ابتدای راه، تنوع محصولات و خدمات، عرضه صحیح و احترام به مشتریان، فرا کارا نت را به عنوان یکی از محبوبترین سرویسهای اینترنتی در نزد کاربران تبدیل کرد.

یکی از ویژگیهای خدمات IT، تنوع و تخصصی بودن آن است از این رو فراکارانت اقدام به جدا سازی واحدها در آتلیه، طراحی سایت، تولید، آموزش، پشتیبانی نمود. این اقدام گروه فراکارانت موجب شد تا مشتریان و نمایندگان فروش خدمات و محصولات را از تولید تا پشتیبانی و آموزش بصورت تخصصی به مشتریان ارائه شود.

مدیر صنف: مهندس سیجانی

تلفن:  23087 -021

فکس: –

موبایل: –

وب سایت: http://karait.com

ایمیل: karait.fara2016@gmail.com

آدرس: تهران – بلوار آفریقا ( جردن ) – خیابان ناهید شرقی – پلاک ۱۲ – طبقه سوم

 

اشتراک گذاری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *