خرید ویلا،ملک، زمین در گیلان و شمال

تیم گاما از ابتدای سال ۱۳۹۷ فعالیت رسمی خود را در راستای تبلیغات در حوزه املاک با تمرکز بر خرید و فروش ویلا در گیلان و خرید ملک در شمال و همچنین خرید ملک در مازندران آغاز نموده است.

ایده اولیه این فعالیت از نیمه دوم سال ۱۳۹۵ موضوع تحقیق و مطالعه میدانی گسترده و تحلیل آماری در زمینه هایی همچون خرید زمین در گیلان و خرید ملک در گیلان قرار گرفته بود.

بدین ترتیب گاما به سرعت در استان گیلان نیز توسعه یافت.

گاما چیست؟ گاما مخفف گروه ارزیابی معتبر املاک گیلان می باشد.

به این منظور شرکت ارزیابی معتبر املاک گاما اقدام به طراحی، راه اندازی، پیاده سازی و اجرای یک وبسایت قوی با کاربری آسان به آدرس اینترنتی gamame.me نموده است تا فروشندگان املاک بتوانند ملک خود را در این سامانه در اختیار عموم قرار دهند.

گاما چگونه کار می کند و شما بعنوان فروشنده باید چکار کنید؟

ابتدا با کارشناسان گاما به شماره تماس۳۴۳۹ ۰۱۳ تماس گرفته.

با هماهنگی شما جهت مراجعه حضوری و کارشناسی دقیق و همچنین عکس برداری سه بعدی از ملک مورد نظر شما اقدام به تهیه گزارش کرده و نتیجه ای گزارش و بررسی دقیق را در سامانه معتبر املاک کارشناسی شده قرار می گیرد.

شما به عنوان فروشنده فروش ویلا در شمال و فروش ویلا در گیلان از مزایایی همچون تخفیف ۸۰ درصدی کمیسیون برخوردار می شوید و بدون هیچ واسطه ای ملک خود را به خریدار مورد نظر میفروشید.

چنانچه شما خریدار ملکی هستید که از جزئیات و اطلاعات آن مطمئن باشید و همچنین اطمینان کافی از مراحل ثبت و انتقال ملک داشته باشید کافیست به سایت گاما مراجعه کرده و با ورود به بخش خرید، ملک مورد نظر خود را با جزیئیات دقیق و واقعی و کارشناسی شده برای خرید ملک در شمال و یا خرید زمین در زیباکنار انتخاب کنید.

راه های ارتباطی با گروه ارزیابی املاک گاما :

آدرس: رشت، گلسـار، فلکه صابریـن، مجتمع بانک پاسارگاد،طبقــه ۶ و ۷ واحد ۱۶۱و ۱۷۱

شماره تلفن: ۳۴۳۹-۰۱۳

منبع: ارزیابی املاک

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *